Real Time Tracking

Real Time Tracking

♦Eşzamanlı Online Dinleme        ♦Viral Etkileşim        ♦ Tekil Erişim

♦Tekil Kullanıcı          ♦ Tweet Dağılımı          ♦ R/E Oranı

♦Etiket Dağılımı          ♦İçerik Analizi          ♦Etiket Bulutu

Online ortamda, özellikle en önemli mecralardan Twitter’da kurumunuzla ilgili yapılan konuşmaların takibi, kurumunuzun iletişim stratejisini belirlemek açısından artık gerekli bir parametredir.

Kurumsal kampanyalarınız,yeni projeleriniz ve ürünleriniz veya bir televizyon programı ile ilgili sosyalmedyada ne kadar farklı kişiye ulaşılabildiğinizi, oluşturduğunuz viral etkileşimi ve etkileşimin karakteristiğini analiz etmek son derece önemlidir.

Toplanan bu veriler ve analiz, stratejilerinizi belirlemek veya stratejinizde ne gibi güncellemeler yapmamız gerektiği konusunda da size yol gösterecektir.

Sosyonami tüm bu hizmetleri yapabilmek için, belirlenen anahtar kelimeler (kelime,hashtag,mention) ile tüm dünyadaki tweetler arasında geçmiş ve eşzamanlı dataları eksiksiz çekerek toplar. Daha sonra bu verilerin anlamlandırılması ve analizini yapar. Bunun sonucunda size kurumunuz için çok değerli bir rapor sunar. İcerik Analiz hizmeti ile tüm verileri okur,kategorize eder,konu başlıklarını ve dağılımını net,gerçek rakamlarla size sunar.

Daha Detaylı Bilgi almak için örnek analiz videosunu izleyebilirsiniz.